E zhdukur prej dy javësh në Greqi, gjendet 38 vjeçarja shqiptare

E mërkurë, 22 Maj, 2024
E mërkurë, 22 Maj, 2024

E zhdukur prej dy javësh në Greqi, gjendet 38 vjeçarja shqiptare

Ka marrë fund aventura dyjavore e zhdukjes së shqiptares në Greqi. Mediat greke raportojnë se 38-vjeçarja, Ermalda Arapi është gjetur shëndoshë e mirë dhe ndodhet pranë të afërmeve të saj.

Ermalda Arapi rezultonte prej dy javësh e humbur. Në 18 maj ajo doli nga shtëpia dhe që prej asaj dite nuk kishte asnjë informacion mbi fatin e saj.

Lexo edhe: Greqi/ Zhduket në rrethana misterioze shqiptarja, policia vihet në lëvizje

Policia greke u vu në lëvizje për gjetjen e 38-vjeçares dhe sot njoftoi se ajo është rikthyer na banesën e saj dhe ndodhet e sigurt dhe shëndoshë e mirë.

Nuk dihet ende se çfarë ka ndodhur ekzaktësisht dhe çfarë ka bërë që 38-vjeçarja të largohet nga familja e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Ka marrë fund aventura dyjavore e zhdukjes së shqiptares në Greqi. Mediat greke raportojnë se 38-vjeçarja, Ermalda Arapi është gjetur shëndoshë e mirë dhe ndodhet pranë të afërmeve të saj.

Ermalda Arapi rezultonte prej dy javësh e humbur. Në 18 maj ajo doli nga shtëpia dhe që prej asaj dite nuk kishte asnjë informacion mbi fatin e saj.

Lexo edhe: Greqi/ Zhduket në rrethana misterioze shqiptarja, policia vihet në lëvizje

Policia greke u vu në lëvizje për gjetjen e 38-vjeçares dhe sot njoftoi se ajo është rikthyer na banesën e saj dhe ndodhet e sigurt dhe shëndoshë e mirë.

Nuk dihet ende se çfarë ka ndodhur ekzaktësisht dhe çfarë ka bërë që 38-vjeçarja të largohet nga familja e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Ka marrë fund aventura dyjavore e zhdukjes së shqiptares në Greqi. Mediat greke raportojnë se 38-vjeçarja, Ermalda Arapi është gjetur shëndoshë e mirë dhe ndodhet pranë të afërmeve të saj.

Ermalda Arapi rezultonte prej dy javësh e humbur. Në 18 maj ajo doli nga shtëpia dhe që prej asaj dite nuk kishte asnjë informacion mbi fatin e saj.

Lexo edhe: Greqi/ Zhduket në rrethana misterioze shqiptarja, policia vihet në lëvizje

Policia greke u vu në lëvizje për gjetjen e 38-vjeçares dhe sot njoftoi se ajo është rikthyer na banesën e saj dhe ndodhet e sigurt dhe shëndoshë e mirë.

Nuk dihet ende se çfarë ka ndodhur ekzaktësisht dhe çfarë ka bërë që 38-vjeçarja të largohet nga familja e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.