Elina Duni

E martë, 26 Janar, 2021
E martë, 26 Janar, 2021

ETIKETA

Elina Duni

Zvicër/ Elina Duni në kopertinën e “Jazz’n’more Magazine”

Këngëtarja shqiptare Elina Duni është në kopertinën e numrit të radhës së revistës muzikore “Jazz’n’more Magazine”. Lajmi është bërë i ditur nga vetë këngëtarja...

Zvicër/Elina Duni performancë nga shtëpia për festivalin “Green Fest”

Këngëtarja shqiptare Elina Duni përshendeti edicionin e dhjetë të festivalit “Green Fest”. Festivali “Green Fest” është mbyllur me një performancë të artistes Elina Duni nga...

Albumi i Elina Dunit vlerësohet nga revista prestigjioze e muzikës në Angli

Këngëtarja shqiptare Elina Duni po shijon suksesin e albumit më të ri. "Lost shpis" i këngëtares shqiptare është vlerësuar lartë nga revista e famshme...

Zvicër/ Elina Duni publikon albumin dedikuar të gjithë emigrantëve

Këngëtarja shqiptare Elina Duni ka publikuar albumin e saj të ri “Lost Ships”, një album i dedikuar të gjithë emigrantëve. Promovimi i këtij albumi...

Zvicër/ Elina Duni interpreton “live” në BBC

Elina Duni, këngëtarja shqiptare në Zvicër, ka performuar mbrëmjen e djeshme “live” në programin “Radio 3” të medias britanike BBC. Një performancë unike në...

Elina Duni interpreton live në BBC

Elina Duni, këngëtarja shqiptare në Zvicër, ndanë me publikun regjistrimin e realizuar për programin “Radio 3” të medias britanike BBC. Ajo ka interpretuar  live një...

Të fundit

Greqi/ Ambasada: Gati dokumentat ID deri më datë 24 dhjetor 2020

Ambasada e Republikës së Shqipërisë në Athinë njofton se shtetasit të cilët kanë kryer aplikim për dokumente biometrikë (pasaportë dhe kartë identiteti) deri më...

Turqi/ Portieri shqiptar ndërron ekip, gati për aventurën e re

Portieri shqiptar Gentian Selmani pritet të ndryshojë skuadër, por sërish do të mbetet në Turqi. Sportisti i Menemensporit raportohet se ka arritur marrëveshje me klubin...

Itali/ Ambasada e Shqipërisë njofton mbërritjen e dokumentave ID

Ambasada e Republikës së Shqipërisë në Romë njofton qytetarët se kanë mbërritur  pasaportë dhe letërnjoftim për ata që kanë aplikuar deri më datën 18...

Greqi / Prezantimi i Organizatës “Jeta_Selanik” në festën e shumëgjuhësisë

Organizata “Jeta” në Selanik mori pjesë në festivalin e shumëgjuhësisë, i cili u organizua nëpërmjet platformës online “Zoom”. Pjesëtaret që përfaqësuan Organizatën “Jeta” u prezantuan...

SHBA / Masa më të rrepta kundër COVID-19

Administrata e Presidentit Joe Biden do të ndalojë hyrjen në vend të shumicës së shtetasve jo-amerikanë të cilët kanë qenë kohët e fundit në...