Gjermani/ Aksidenti i merr jetën të riut shqiptar dhe vajzës së tij 6-muajshe

E diel, 17 Janar, 2021
E diel, 17 Janar, 2021

Gjermani/ Aksidenti i merr jetën të riut shqiptar dhe vajzës së tij 6-muajshe

Një lajm i dhimbshëm vjen nga Gjermania, ku një i ri ka humbur jetën në mënyrë tragjike për shkak të një aksidenti të rëndë.

Fatkeqësisht bashkë me të ndërroi jetë dhe vajza e tij vetëm 6- muajshe.

Mediat gjermane bëjnë të ditur se bëhet fjalë për Elvis (Agim) Muçaj nga Lluka e Epërme në Deçan. Lajmin e ka konfirmuar vetë kryetari i komunës së Deçanit Bashkim Ramosaj.

“Tronditës lajmi i ndarjes nga jeta e të riut nga Lluka e Epërme, Elvis (Agim) Muçaj dhe vajzës së tij Luana 6 muajsh, në aksidentin që ndodhi mbrëmë në Gjermani. Ngushëllime më të sinqerta familjes Muçaj, bashkëfshatarëve dhe të gjithë qytetarëve të Deçanit!”, shton Ramosaj.

Një lajm i dhimbshëm vjen nga Gjermania, ku një i ri ka humbur jetën në mënyrë tragjike për shkak të një aksidenti të rëndë.

Fatkeqësisht bashkë me të ndërroi jetë dhe vajza e tij vetëm 6- muajshe.

Mediat gjermane bëjnë të ditur se bëhet fjalë për Elvis (Agim) Muçaj nga Lluka e Epërme në Deçan. Lajmin e ka konfirmuar vetë kryetari i komunës së Deçanit Bashkim Ramosaj.

“Tronditës lajmi i ndarjes nga jeta e të riut nga Lluka e Epërme, Elvis (Agim) Muçaj dhe vajzës së tij Luana 6 muajsh, në aksidentin që ndodhi mbrëmë në Gjermani. Ngushëllime më të sinqerta familjes Muçaj, bashkëfshatarëve dhe të gjithë qytetarëve të Deçanit!”, shton Ramosaj.