Britani/ Klubi i futbollit “Iliria” shënon fitore të thellë ndaj Los Santos

E shtunë, 27 Nëntor, 2021
E shtunë, 27 Nëntor, 2021

Britani/ Klubi i futbollit “Iliria” shënon fitore të thellë ndaj Los Santos

Klubi i futbollit “Iliria” i përbërë nga futbollistët shqiptarë në Britani, ka shënuar një fitore të thellë ditën e djeshme. Ekipi “Iliria” ka mundur në rezultatin 10 me 3, ekipin e Los Santos.

Futbollistët shqiptarë zhvilluan një loje të bukur, me shumë raste shënimi, me aksione të bukura, me shumë imagjinatë dhe angazhim maksimal, FC Iliria shënoi një fitore të thellë.

Lexo edhe: Londër/ Krijohet klubi i futbollit “Ilirian”

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. 

Klubi i futbollit “Iliria” i përbërë nga futbollistët shqiptarë në Britani, ka shënuar një fitore të thellë ditën e djeshme. Ekipi “Iliria” ka mundur në rezultatin 10 me 3, ekipin e Los Santos.

Futbollistët shqiptarë zhvilluan një loje të bukur, me shumë raste shënimi, me aksione të bukura, me shumë imagjinatë dhe angazhim maksimal, FC Iliria shënoi një fitore të thellë.

Lexo edhe: Londër/ Krijohet klubi i futbollit “Ilirian”

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.