Itali/ Hysaj bën tatuazh simbolin e Shqipërisë, faqja e Napolit publikon videon

E mërkurë, 12 Maj, 2021
E mërkurë, 12 Maj, 2021

Itali/ Hysaj bën tatuazh simbolin e Shqipërisë, faqja e Napolit publikon videon

Mbrojtësi i Kombëtares, Elseid Hysaj ka bërë tatuazh në këmbë simbolin e flamurit shqiptar, një shqiponjë të madhe.

Videon e tatuazhit në këmbën e Hysajt e publikoi vetë faqja e Napolit në “Instagram” duke marrë pëlqime të shumta.

Tatuazhi është bërë nga artisti italian,  Valentino Ruso, i cili njihet për punët e tij spektakolare dhe afrimitetin me futbollistët e Serisë A.

Në shenjë mirënjohje, Hysaj i ka dhuruar fanellën e Napolit me mbishkrimin e tij artistit italian.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.  

Mbrojtësi i Kombëtares, Elseid Hysaj ka bërë tatuazh në këmbë simbolin e flamurit shqiptar, një shqiponjë të madhe.

Videon e tatuazhit në këmbën e Hysajt e publikoi vetë faqja e Napolit në “Instagram” duke marrë pëlqime të shumta.

Tatuazhi është bërë nga artisti italian,  Valentino Ruso, i cili njihet për punët e tij spektakolare dhe afrimitetin me futbollistët e Serisë A.

Në shenjë mirënjohje, Hysaj i ka dhuruar fanellën e Napolit me mbishkrimin e tij artistit italian.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.