Diaspora Voton

E premte, 28 Janar, 2022
E premte, 28 Janar, 2022

Diaspora Voton

Vota e Diasporës, Majko: Hapi i parë u hodh, ndryshoi Kodi Zgjedhor

Ministri i Shtetit për Diasporën, Pandeli Majko ka folur...

Celibashi: Pse dështoi vota e Diasporës?

Kreu i Komisionit Zgjedhor të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi, i...

Vota, ministri Majko: Diaspora, të ketë qark të vetin elektoral

Ministri i Shtetit për Diasporën Pandeli Majko thotë se...

Vota e Diasporës, Celibashi: Nuk iu është hequr e drejta e votës

Komisioneri Shtetëror për Zgjedhjet Ilirjan Celibashi duke folur mbi...

Vota e Diasporës, Majko përgjigje PD-së:Përfaqësuesit tuaj në KQZ nuk e miratuan

Ministri i Shtetit për Diasporën, Pandeli Majko i ka...

Zgjedhjet 2021/ Celibashi: Diaspora nuk do të votojë

Kreu i KQZ-së Ilirjan Celibashi tha në takimin me...

“Amanet votën time”, nisma e gazetares shqiptare në Itali

Me shumë gjasë shqiptarët jashtë vendit nuk do të...

Vota e Diasporës/ Majko: Opozita kundër, e konsideroi sukses te maxhorancës

Ministri i Diasporës Z. Pandeli Majko, i ftuar në...

“Vota e Diasporës ende e ngrirë”, Majko: Presim prej 3 javësh propozimin e PD

Ministri i Shtetit për Diasporën, Pandeli Majko është shprehur...

Vota e Diasporës, Majko: Hapi i parë u hodh, ndryshoi Kodi Zgjedhor

Ministri i Shtetit për Diasporën, Pandeli Majko ka folur...

Celibashi: Pse dështoi vota e Diasporës?

Kreu i Komisionit Zgjedhor të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi, i...

Vota, ministri Majko: Diaspora, të ketë qark të vetin elektoral

Ministri i Shtetit për Diasporën Pandeli Majko thotë se...

Vota e Diasporës, Celibashi: Nuk iu është hequr e drejta e votës

Komisioneri Shtetëror për Zgjedhjet Ilirjan Celibashi duke folur mbi...

Vota e Diasporës, Majko përgjigje PD-së:Përfaqësuesit tuaj në KQZ nuk e miratuan

Ministri i Shtetit për Diasporën, Pandeli Majko i ka...

Zgjedhjet 2021/ Celibashi: Diaspora nuk do të votojë

Kreu i KQZ-së Ilirjan Celibashi tha në takimin me...

“Amanet votën time”, nisma e gazetares shqiptare në Itali

Me shumë gjasë shqiptarët jashtë vendit nuk do të...

Vota e Diasporës/ Majko: Opozita kundër, e konsideroi sukses te maxhorancës

Ministri i Diasporës Z. Pandeli Majko, i ftuar në...

“Vota e Diasporës ende e ngrirë”, Majko: Presim prej 3 javësh propozimin e PD

Ministri i Shtetit për Diasporën, Pandeli Majko është shprehur...

Të fundit

Medalioni i parë i Gjergj Kastritot Skënderbeut nga viti 1449 që ruhet në Zagreb

Studimet dhe hulumtimet shkencore për epokën e Skenderbeut, po japin rezultate të reja në fusha dhe lëmi të ndryshme, për të cilat më parë...

Britania heq kufizimet anti-COVID-19

Britania e Madhe duke filluar nga sot ka hequr masat kundër koronavirusit të ri (COVID-19), përveç izolimit në rast infektimi. Në njoftimin nga Ministria e...

30 milionë euro për Armando Brojën, lojtari shqiptar më i paguar

Armando Broja është lojtari shqiptar më i kërkuar i momentit. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare po shkëlqen me Southampton këtë sezon në Premier League dhe...

EMA miraton pilulën e parë kundër COVID

Agjencia Evropiane e Barnave (EMA) njoftoi të enjten se ka miratuar pilulën anti-COVID-19 të Pfizerit, Paxlovid, duke u bërë ilaçi i parë antiviral që...

Dy shqiptarë të nominuar për “iHeart Radio Music Awards 2022”

Nominimet për çmimet e iHeartRadio Music Awards 2022 u shpallën të enjten nga iHeartMedia dhe FOX Entertainment. Çmimet muzikore iHeartRadio nderojnë artistët dhe këngët më...