Rritja e rasteve me Covid, Italia mbyll kufijtë me Shqipërinë

E premte, 3 Dhjetor, 2021
E premte, 3 Dhjetor, 2021

Rritja e rasteve me Covid, Italia mbyll kufijtë me Shqipërinë

Shqipëria del nga lista e vendeve D  e ministrisë së Shëndetësisë Italiane dhe hyn në listën E.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. 

Shqipëria del nga lista e vendeve D  e ministrisë së Shëndetësisë Italiane dhe hyn në listën E.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.