Itali/ Futbollisti 21 vjeçar Kevin Kuka nuk ia doli ti mbijetoj aksidentit

E mërkurë, 24 Korrik, 2024
E mërkurë, 24 Korrik, 2024

Itali/ Futbollisti 21 vjeçar Kevin Kuka nuk ia doli ti mbijetoj aksidentit

Kevin Kuka, mesfushori me origjinë shqiptare i Virtus Bolzanos, nuk ia ka dalë ti mbijetojë aksidentit. 21-vjeçari ishte në spital që nga 20 prilli i kaluar pas një aksidenti të tmerrshëm rrugor në Autobrennero. Kuka kishte dalë nga makina për shkak të një përplasje të fuqishme mes makine së që po udhëtonte dhe një kamioni të ndaluar në rrugë për shkak të punimeve.

Shokët e skuadrës dhe tifozët e kishin pritur më kot rikthimin e tij, të veshur me bluza ku shkruhej “Hajde Kevin”.

“Kudo që ti të jesh faleminderit për atë që na ke dhënë”, ishte mesazhi i ngushëllimit nga bashkëlojtarët.

 

Kevin Kuka, mesfushori me origjinë shqiptare i Virtus Bolzanos, nuk ia ka dalë ti mbijetojë aksidentit. 21-vjeçari ishte në spital që nga 20 prilli i kaluar pas një aksidenti të tmerrshëm rrugor në Autobrennero. Kuka kishte dalë nga makina për shkak të një përplasje të fuqishme mes makine së që po udhëtonte dhe një kamioni të ndaluar në rrugë për shkak të punimeve.

Shokët e skuadrës dhe tifozët e kishin pritur më kot rikthimin e tij, të veshur me bluza ku shkruhej “Hajde Kevin”.

“Kudo që ti të jesh faleminderit për atë që na ke dhënë”, ishte mesazhi i ngushëllimit nga bashkëlojtarët.

 

Kevin Kuka, mesfushori me origjinë shqiptare i Virtus Bolzanos, nuk ia ka dalë ti mbijetojë aksidentit. 21-vjeçari ishte në spital që nga 20 prilli i kaluar pas një aksidenti të tmerrshëm rrugor në Autobrennero. Kuka kishte dalë nga makina për shkak të një përplasje të fuqishme mes makine së që po udhëtonte dhe një kamioni të ndaluar në rrugë për shkak të punimeve.

Shokët e skuadrës dhe tifozët e kishin pritur më kot rikthimin e tij, të veshur me bluza ku shkruhej “Hajde Kevin”.

“Kudo që ti të jesh faleminderit për atë që na ke dhënë”, ishte mesazhi i ngushëllimit nga bashkëlojtarët.