Tragjedi në Itali: Shqiptarja, nënë e tre fëmijëve bie nga ballkoni

E hënë, 15 Gusht, 2022
E hënë, 15 Gusht, 2022

Tragjedi në Itali: Shqiptarja, nënë e tre fëmijëve bie nga ballkoni

Një grua shqiptare 43-vjeçare ka ndërruar jetë pasi ka rënë nga ballkoni i shtëpisë. Tragjedia ka ndodhur të mërkurën e 3 Gushtit në një pallat në Rovato.

Gruaja banonte në një apartament në katin e dytë. Në vendin e ngjarjes shkuan menjëherë urgjenca dhe policia, por fatkeqësisht ishte shumë vonë për të ndërhyrë.

Deri më tani janë të paqarta rrethanat e kësaj ngjarje. Policia ka nisur hetimet. 43-vjeçarja ishte nënë e 3 fëmijëve.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. 

Një grua shqiptare 43-vjeçare ka ndërruar jetë pasi ka rënë nga ballkoni i shtëpisë. Tragjedia ka ndodhur të mërkurën e 3 Gushtit në një pallat në Rovato.

Gruaja banonte në një apartament në katin e dytë. Në vendin e ngjarjes shkuan menjëherë urgjenca dhe policia, por fatkeqësisht ishte shumë vonë për të ndërhyrë.

Deri më tani janë të paqarta rrethanat e kësaj ngjarje. Policia ka nisur hetimet. 43-vjeçarja ishte nënë e 3 fëmijëve.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.