West Ham, 30 milion paund për Brojën.

E premte, 9 Qershor, 2023
E premte, 9 Qershor, 2023

West Ham, 30 milion paund për Brojën.

West Ham, 30 milion për Brojën. Sulmuesi kuqezi është rikthyer tek Chelsea pas huazimit për tek Southampton

West Ham e ka seriozisht me Armando Brojën. Klubi londinez kërkon të vë nën urdhrat e David Moyes  sulmuesin e përfaqësueses shqiptare për të cilin sipas Sky Sport është gati të ofrojë 30 milionë Paund për kartonin e tij.

West Ham dëshiron të intensifikojë tratativat për 21-vjeçarin pavarësisht dyshimeve për të ardhmen e disa prej drejtuesve të Chelseat që ka në zotërim kartonin e futbollistit.

Armando Broja ra në sy me paraqitjet e tij këtë sezon me fanelën e Southamptonit ku ishte dhënë në formë huazimi, pasi shënoi 9 gola të shënuar në 38 ndeshje të luajtura në të gjitha kompeticionet.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

 

West Ham, 30 milion për Brojën. Sulmuesi kuqezi është rikthyer tek Chelsea pas huazimit për tek Southampton

West Ham e ka seriozisht me Armando Brojën. Klubi londinez kërkon të vë nën urdhrat e David Moyes  sulmuesin e përfaqësueses shqiptare për të cilin sipas Sky Sport është gati të ofrojë 30 milionë Paund për kartonin e tij.

West Ham dëshiron të intensifikojë tratativat për 21-vjeçarin pavarësisht dyshimeve për të ardhmen e disa prej drejtuesve të Chelseat që ka në zotërim kartonin e futbollistit.

Armando Broja ra në sy me paraqitjet e tij këtë sezon me fanelën e Southamptonit ku ishte dhënë në formë huazimi, pasi shënoi 9 gola të shënuar në 38 ndeshje të luajtura në të gjitha kompeticionet.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

 

West Ham, 30 milion për Brojën. Sulmuesi kuqezi është rikthyer tek Chelsea pas huazimit për tek Southampton

West Ham e ka seriozisht me Armando Brojën. Klubi londinez kërkon të vë nën urdhrat e David Moyes  sulmuesin e përfaqësueses shqiptare për të cilin sipas Sky Sport është gati të ofrojë 30 milionë Paund për kartonin e tij.

West Ham dëshiron të intensifikojë tratativat për 21-vjeçarin pavarësisht dyshimeve për të ardhmen e disa prej drejtuesve të Chelseat që ka në zotërim kartonin e futbollistit.

Armando Broja ra në sy me paraqitjet e tij këtë sezon me fanelën e Southamptonit ku ishte dhënë në formë huazimi, pasi shënoi 9 gola të shënuar në 38 ndeshje të luajtura në të gjitha kompeticionet.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.