Itali/ 24-vjeçarja shqiptare humb jetën në aksidentin automobilistik

E mërkurë, 17 Prill, 2024
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Itali/ 24-vjeçarja shqiptare humb jetën në aksidentin automobilistik

Një 24 vjeçare shqiptare ka humbur jetën në një asksident tragjik në Castelmassa të Italisë.

Sipas mediave italiane, Diana Galicaj ka humbur jetën si pasojë e përplasjes. 24-vjeçarja shqiptare, e cila prej pak kohësh ishte transferuar në zonë po udhëtonte me makinën e saj Volkswagen Lupo ku u përplas me murin e një shtëpie.

Karabinierët po rindërtojnë dinamikën e aksidentit ndërkohë zjarrfikësit të mbërritur nga Castelmassa, kanë ngritur automjetin Volkswagen Lupo, duke arritur të nxjerrin trupin e 24-vjeçares, e cila u shtyp pjesërisht nga makina.

Fatkeqësisht, pavarësisht ndërhyrjes ajo nuk mundi të mbijetojë.
Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. 

Një 24 vjeçare shqiptare ka humbur jetën në një asksident tragjik në Castelmassa të Italisë.

Sipas mediave italiane, Diana Galicaj ka humbur jetën si pasojë e përplasjes. 24-vjeçarja shqiptare, e cila prej pak kohësh ishte transferuar në zonë po udhëtonte me makinën e saj Volkswagen Lupo ku u përplas me murin e një shtëpie.

Karabinierët po rindërtojnë dinamikën e aksidentit ndërkohë zjarrfikësit të mbërritur nga Castelmassa, kanë ngritur automjetin Volkswagen Lupo, duke arritur të nxjerrin trupin e 24-vjeçares, e cila u shtyp pjesërisht nga makina.

Fatkeqësisht, pavarësisht ndërhyrjes ajo nuk mundi të mbijetojë.
Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. 

Një 24 vjeçare shqiptare ka humbur jetën në një asksident tragjik në Castelmassa të Italisë.

Sipas mediave italiane, Diana Galicaj ka humbur jetën si pasojë e përplasjes. 24-vjeçarja shqiptare, e cila prej pak kohësh ishte transferuar në zonë po udhëtonte me makinën e saj Volkswagen Lupo ku u përplas me murin e një shtëpie.

Karabinierët po rindërtojnë dinamikën e aksidentit ndërkohë zjarrfikësit të mbërritur nga Castelmassa, kanë ngritur automjetin Volkswagen Lupo, duke arritur të nxjerrin trupin e 24-vjeçares, e cila u shtyp pjesërisht nga makina.

Fatkeqësisht, pavarësisht ndërhyrjes ajo nuk mundi të mbijetojë.
Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.