Foto dite/”Dora shkon te zemra”Broja i jep fanellën tifozes me flamurin shqiptar

E hënë, 15 Gusht, 2022
E hënë, 15 Gusht, 2022

Foto dite/”Dora shkon te zemra”Broja i jep fanellën tifozes me flamurin shqiptar

Futbollisti shqiptar Armando Broja pas përfundimit të ndeshjes ka dhuruar fanellën e tij. Por me sa duket thirrja e origjinës ka qenë e fortë. Fanellën e tij ai ja ka dhuruar një tifozeje të Southampton e cila po valviste flamurin shqiptar.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. 

Futbollisti shqiptar Armando Broja pas përfundimit të ndeshjes ka dhuruar fanellën e tij. Por me sa duket thirrja e origjinës ka qenë e fortë. Fanellën e tij ai ja ka dhuruar një tifozeje të Southampton e cila po valviste flamurin shqiptar.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.