Nga sot fluturime direkte nga Rinasi drejt Forlit Itali

E martë, 16 Gusht, 2022
E martë, 16 Gusht, 2022

Nga sot fluturime direkte nga Rinasi drejt Forlit Itali

Aeroporti i Rinasit ka njoftuar se duke filluar që nga dita e sotme ka nisur funksionimin linja e re e fluturimeve Tiranë-Forli.

“Nga data 16 Dhjetor, mund të udhëtoni direkt nga Tirana nëpërmjet kompanisë ajrore Albawings, dy herë në javë” shkruhet në njoftimin e Tirana International Airport

Forlì është një qytet në rajonin verior të Italisë Emilia-Romagna. Muzetë San Domenico, të vendosura në një manastir mesjetar, shfaqin ekspozita arti dhe skulpture. Aty pranë, Palazzo Romagnoli shfaq koleksione nga arti italian, të cilat përfshijnë vepra nga De Chirico.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. 

Aeroporti i Rinasit ka njoftuar se duke filluar që nga dita e sotme ka nisur funksionimin linja e re e fluturimeve Tiranë-Forli.

“Nga data 16 Dhjetor, mund të udhëtoni direkt nga Tirana nëpërmjet kompanisë ajrore Albawings, dy herë në javë” shkruhet në njoftimin e Tirana International Airport

Forlì është një qytet në rajonin verior të Italisë Emilia-Romagna. Muzetë San Domenico, të vendosura në një manastir mesjetar, shfaqin ekspozita arti dhe skulpture. Aty pranë, Palazzo Romagnoli shfaq koleksione nga arti italian, të cilat përfshijnë vepra nga De Chirico.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.