Dua Lipa përfundon pushimet në Shqipëri: Vendi i ëndrrave!

E premte, 17 Shtator, 2021
E premte, 17 Shtator, 2021

Dua Lipa përfundon pushimet në Shqipëri: Vendi i ëndrrave!

Pushimet e Dua Lipës në Shqipëri janë drejt fundit. Këngëtarja e ka shprehur hapur mërzinë për këtë fakt, përmes një serie fotosh në rrjete sociale. Ajo ka thënë se Shqipëria për të është vendi i ëndrrave, e nuk do të largohet.

“Vendi i ëndrrave në botë. Kalova çdo ditë këtu ndërsa isha në bregdetin e Shqipërisë dhe nuk dua të largohem kurrë”, ka shkruar Dua bashkëngjitur me foton.

Gjithashtu ajo ka ndarë me miliona ndjekësit e saj edhe disa imazhe ku shfaqet me bikini, duke treguar format e saj të tonifikuara. Edhe krahas këtyre fotove, ajo shkruan se nuk ka
dëshirë që të largohet nga aty.

Vëmendjen e Duas e kanë tërhequr edhe bunkerët e shumtë që janë në vend, si një trashëgimi e viteve të komunizmit.

“Një botë që dikur ekzistonte, e cila tani shërben vetëm si një kujtesë e forcës dhe elasticitetit të popullit shqiptar”, shkruan Dua, krahas fotos së publikuar ku shihet një bunker.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. 

Pushimet e Dua Lipës në Shqipëri janë drejt fundit. Këngëtarja e ka shprehur hapur mërzinë për këtë fakt, përmes një serie fotosh në rrjete sociale. Ajo ka thënë se Shqipëria për të është vendi i ëndrrave, e nuk do të largohet.

“Vendi i ëndrrave në botë. Kalova çdo ditë këtu ndërsa isha në bregdetin e Shqipërisë dhe nuk dua të largohem kurrë”, ka shkruar Dua bashkëngjitur me foton.

Gjithashtu ajo ka ndarë me miliona ndjekësit e saj edhe disa imazhe ku shfaqet me bikini, duke treguar format e saj të tonifikuara. Edhe krahas këtyre fotove, ajo shkruan se nuk ka
dëshirë që të largohet nga aty.

Vëmendjen e Duas e kanë tërhequr edhe bunkerët e shumtë që janë në vend, si një trashëgimi e viteve të komunizmit.

“Një botë që dikur ekzistonte, e cila tani shërben vetëm si një kujtesë e forcës dhe elasticitetit të popullit shqiptar”, shkruan Dua, krahas fotos së publikuar ku shihet një bunker.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.