Spanjë/ Rey Manajn e bëjnë “mbret”, te Barcelona është njeriu tregolësh

E shtunë, 18 Maj, 2024
E shtunë, 18 Maj, 2024

Spanjë/ Rey Manajn e bëjnë “mbret”, te Barcelona është njeriu tregolësh

Ishte projektuar për të ndryshuar skuadër, me Barcelonën që ishte e hapur ndaj çdo oferte, mbase ky fakt nuk ndryshon as pas këtij tregolëshit, por e ardhmja e Rey Manaj pritet të jetë më e ndritur. “Tripleta’ e tij po bën jehonë jo vetëm në mediat spanjolle:

Barcelona

“Njeriu tregolësh”, zjarr, shkruan faqja zyrtare e Barcelonës me foton e Rey Manaj që pas sfidës mori me vete topin e ndeshjes.

Mundo

“Mbreti Manaj”, ky është titulli kryesorë në të përditshmen spanjolle “Mundo Deportivo”. “Debutim me goleadë”, shkruan e përditshmja tjetër “Sport”, foto e shoqëruar me Manaj duke festuar me shokët e ekipit.

Sport

Kjo ishte miqësorja e parë sezonale për Barcelonën, një ndeshje që u ndoq live edhe nga presidenti Laporta./ BW

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. 

Ishte projektuar për të ndryshuar skuadër, me Barcelonën që ishte e hapur ndaj çdo oferte, mbase ky fakt nuk ndryshon as pas këtij tregolëshit, por e ardhmja e Rey Manaj pritet të jetë më e ndritur. “Tripleta’ e tij po bën jehonë jo vetëm në mediat spanjolle:

Barcelona

“Njeriu tregolësh”, zjarr, shkruan faqja zyrtare e Barcelonës me foton e Rey Manaj që pas sfidës mori me vete topin e ndeshjes.

Mundo

“Mbreti Manaj”, ky është titulli kryesorë në të përditshmen spanjolle “Mundo Deportivo”. “Debutim me goleadë”, shkruan e përditshmja tjetër “Sport”, foto e shoqëruar me Manaj duke festuar me shokët e ekipit.

Sport

Kjo ishte miqësorja e parë sezonale për Barcelonën, një ndeshje që u ndoq live edhe nga presidenti Laporta./ BW

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. 

Ishte projektuar për të ndryshuar skuadër, me Barcelonën që ishte e hapur ndaj çdo oferte, mbase ky fakt nuk ndryshon as pas këtij tregolëshit, por e ardhmja e Rey Manaj pritet të jetë më e ndritur. “Tripleta’ e tij po bën jehonë jo vetëm në mediat spanjolle:

Barcelona

“Njeriu tregolësh”, zjarr, shkruan faqja zyrtare e Barcelonës me foton e Rey Manaj që pas sfidës mori me vete topin e ndeshjes.

Mundo

“Mbreti Manaj”, ky është titulli kryesorë në të përditshmen spanjolle “Mundo Deportivo”. “Debutim me goleadë”, shkruan e përditshmja tjetër “Sport”, foto e shoqëruar me Manaj duke festuar me shokët e ekipit.

Sport

Kjo ishte miqësorja e parë sezonale për Barcelonën, një ndeshje që u ndoq live edhe nga presidenti Laporta./ BW

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.