Turqi/ Cikalleshi shënon gol dhe përshëndet dy tifozet speciale

E mërkurë, 12 Maj, 2021
E mërkurë, 12 Maj, 2021

Turqi/ Cikalleshi shënon gol dhe përshëndet dy tifozet speciale

Sokol Cikalleshi është duke treguar një formë të shkëlqyer në Turqi, aty ku është pjesë e skuadrës së Koniasporit.

Ditën e djeshme, sulmuesi i Kombëtares, gjeti rrugën e rrjetës dy herë ndaj skuadrës së Karagumrukut, teksa dha edhe 1 asist në fitoren 5-1 të skuadrës së tij.

Për të dhënë më të mirën në fushë, sulmuesi e kishte dhe një motiv më shumë. Në stadium për të ndjekur ndeshjen e Koniasporit, ishin 2 tifoze speciale për Cikalleshin. Në stadium ishte bashkëshortja Kornelia dhe vajza e Cikalleshit, me këtë të fundit që fluturonte nga gëzimi, kur shikonte babain e saj të shënonte gol.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.  

Sokol Cikalleshi është duke treguar një formë të shkëlqyer në Turqi, aty ku është pjesë e skuadrës së Koniasporit.

Ditën e djeshme, sulmuesi i Kombëtares, gjeti rrugën e rrjetës dy herë ndaj skuadrës së Karagumrukut, teksa dha edhe 1 asist në fitoren 5-1 të skuadrës së tij.

Për të dhënë më të mirën në fushë, sulmuesi e kishte dhe një motiv më shumë. Në stadium për të ndjekur ndeshjen e Koniasporit, ishin 2 tifoze speciale për Cikalleshin. Në stadium ishte bashkëshortja Kornelia dhe vajza e Cikalleshit, me këtë të fundit që fluturonte nga gëzimi, kur shikonte babain e saj të shënonte gol.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.