skender beck

E martë, 20 Tetor, 2020
E martë, 20 Tetor, 2020

ETIKETA

skender beck

SHBA / Këngëtari shqiptar Skender Beck publikon këngën e re “Gone”

Këngëtari shqiptar Skender Beck ka publikuar këngën e tij më të fundit me titull "Gone". Shqiptari Skender Beck gjithashtu ka gati albumin e tij...

Të fundit

16 vite më parë u shua në SHBA ylli i muzikës së lehtë shqiptare, Anita Bitri

Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës më 19 tetor 2004 humbi jetën, bashkë me nënën dhe vajzën 7-vjeçare, një nga zërat më premtues të...

“Vajza anonime”, romani me i shitur i New York Times tashmë dhe në shqip

“Vajza anonime“ është një thriller psikologjik, i cili të mban mbërthyer faqe pas faqeje. Ai është renditur në vendin e parë të listës së...

Greqi/ “E ardhmja e komunitetit”, shoqatat shqiptare takim në Selanik

Federata e Shoqatave Shqiptare në Greqi këtë fundjavë organizoi në qytetin e Selanikut, takimin e radhës në kuadrin e nismës “E ardhmja e komunitetit,...

Kampioni i botës në boks, Robin Krasniqi merr “Çelësin e Tiranës”

Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj i dhuroi sot “Çelësin e Qytetit” boksierit shqiptar të saposhpallur kampion bote, Robin Krasniqi. Duke i shprehur...

Itali / Shqiptarja e dyta në rang vendi në konkursin e kulinarisë

Shqiptarja Silvana Musej, prej vitesh jeton në Cuneo të Italisë. Ajo u bë kuzhiniere në mënyrë krejt të rastësishme kur punonte në lokal. Silvana...