Foto Dite/ Flamujt Shqiptar “pushtojnë” Staten Island në New York

E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021

Foto Dite/ Flamujt Shqiptar “pushtojnë” Staten Island në New York

Nisin kremtimet për 28 Nëntorin në SHBA. Rrugët e Staten Island në New York janë veshur me flamujt kuq e zi.

“Edhe këtë vit familja Qoku nga Dibra e Madhe sponsorizon flamujt në Staten Island New York, së bashku me “Albanian Roots” mbushin New Yorkun me krenari shqiptare”, shkruhet në foton e publikuar nga “Albanian Roots”.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. 

Nisin kremtimet për 28 Nëntorin në SHBA. Rrugët e Staten Island në New York janë veshur me flamujt kuq e zi.

“Edhe këtë vit familja Qoku nga Dibra e Madhe sponsorizon flamujt në Staten Island New York, së bashku me “Albanian Roots” mbushin New Yorkun me krenari shqiptare”, shkruhet në foton e publikuar nga “Albanian Roots”.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.