Realizoi golin e dytë, Broja: I lumtur për golin, por i zhgënjyer nga…

E premte, 26 Nëntor, 2021
E premte, 26 Nëntor, 2021

Realizoi golin e dytë, Broja: I lumtur për golin, por i zhgënjyer nga…

Armando Broja ka realizuar dy gola rradhazi si titullar me fanellën e Sauthemptonit, teksa po kalon dhe një moment fantastik në karrierën e tij.

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare me anë të një postimi në rrjetin social “Instagram”, ka shprehur lumturinë e tij për këtë gol dhe për mbështejen e të gjithëve, por i zhgënjyer që ekipi i tij nga “St. Mary” nuk mori tre pikët:

“I zhgënjyer që nuk morëm dot tre pikët, por i lumtur që ndihmova skuadrën time me golin. Falëminderit të gjithëve për mbështetjen.”, shkroi Broja.

Me fanellën e Sauthemptonit, Armando Broja është aktivizuar gjithsej në Premier Ligë në 6 ndeshje nga ku ka realizuar 2 gola.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. 

Armando Broja ka realizuar dy gola rradhazi si titullar me fanellën e Sauthemptonit, teksa po kalon dhe një moment fantastik në karrierën e tij.

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare me anë të një postimi në rrjetin social “Instagram”, ka shprehur lumturinë e tij për këtë gol dhe për mbështejen e të gjithëve, por i zhgënjyer që ekipi i tij nga “St. Mary” nuk mori tre pikët:

“I zhgënjyer që nuk morëm dot tre pikët, por i lumtur që ndihmova skuadrën time me golin. Falëminderit të gjithëve për mbështetjen.”, shkroi Broja.

Me fanellën e Sauthemptonit, Armando Broja është aktivizuar gjithsej në Premier Ligë në 6 ndeshje nga ku ka realizuar 2 gola.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.