Ermonela Jaho në Spanjë/ Më kishte munguar publiku

E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021

Ermonela Jaho në Spanjë/ Më kishte munguar publiku

Soprano e njohur shqiptare Ermonela Jaho ka performuar mbrëmjen e djeshme në “Teatro de la Maestranza” në Spanjë. E veccanta e këtij koncerti ishte prania e publikut, i cili prej kohësh i ka munguar artistëve.

“Faleminderit të gjithëve të përfshirë në këtë prodhim të bukur të “Madam Butterfly”. Sa më ka marrë malli për teatrin me public, si jehona e të kënduarit tim, si pasqyra e interpretimit tim. Faleminderit q u rikthyet”, shkruan Jaho në Facebook.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. 

Soprano e njohur shqiptare Ermonela Jaho ka performuar mbrëmjen e djeshme në “Teatro de la Maestranza” në Spanjë. E veccanta e këtij koncerti ishte prania e publikut, i cili prej kohësh i ka munguar artistëve.

“Faleminderit të gjithëve të përfshirë në këtë prodhim të bukur të “Madam Butterfly”. Sa më ka marrë malli për teatrin me public, si jehona e të kënduarit tim, si pasqyra e interpretimit tim. Faleminderit q u rikthyet”, shkruan Jaho në Facebook.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.