Bajrami gjen rrugën e rrjetës, mesfushori i Kombëtares i shënon Venecias

E premte, 17 Shtator, 2021
E premte, 17 Shtator, 2021

Bajrami gjen rrugën e rrjetës, mesfushori i Kombëtares i shënon Venecias

Mesfushori i Kombëtares, Nedim Bajrami e bën sefte në Serinë A. 22-vjeçari ka gjetur rrugën e rrjetës në sfidën ndaj Venecias, ku skuadra e Empolit u mposht me rezultatin 1-2.

Në minutën e 89-të, Bajrami goditi saktë nga pika e bardhë e penalltisë, duke ngushtuar diferencën. Por në fund ishin miqtë ata që festuan falë triumfit 1-2.

Ky takim ishte i vlefshëm për javën e 3-të të Serisë A. Vlen të theksohet fakti se Bajrami është lideri i Empolit dhe një nga më të dalluarit e momentit te kjo skuadër

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. 

Mesfushori i Kombëtares, Nedim Bajrami e bën sefte në Serinë A. 22-vjeçari ka gjetur rrugën e rrjetës në sfidën ndaj Venecias, ku skuadra e Empolit u mposht me rezultatin 1-2.

Në minutën e 89-të, Bajrami goditi saktë nga pika e bardhë e penalltisë, duke ngushtuar diferencën. Por në fund ishin miqtë ata që festuan falë triumfit 1-2.

Ky takim ishte i vlefshëm për javën e 3-të të Serisë A. Vlen të theksohet fakti se Bajrami është lideri i Empolit dhe një nga më të dalluarit e momentit te kjo skuadër

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.