Dua Lipa publikon këngën e re “Demeanor”

E premte, 17 Shtator, 2021
E premte, 17 Shtator, 2021

Dua Lipa publikon këngën e re “Demeanor”

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa sapo ka publikuar këngën e saj më të re. Një bashkëpunim me këngëtarin tashmë të ndjerë, Pope Smoke.

Përmes një postimi në rrjetin social Twitter, Lipa bëri të ditur publikimin e këngës. Ajo në mbishkrim ka falenderuar ekipin, familjen e këngëtarit Smoke për pjesëmarrjen e saj në këtë këngë dhe miqtë e saj që kanë krijuar videon së bashku me të.

Po ashtu, ajo shpreson se kënga do të pëlqehet, ndërsa ka bërë të ditur se videoja është xhiruar nga Nabildo.

Lipa prej kohësh po shijon suksesin e pandalshëm të albumit të saj të fundit ”Future Nostalgia”. Pritet që kënga e titulluar “Demeanor” të shndërrohet në një hit tjetër të këngëtares.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa sapo ka publikuar këngën e saj më të re. Një bashkëpunim me këngëtarin tashmë të ndjerë, Pope Smoke.

Përmes një postimi në rrjetin social Twitter, Lipa bëri të ditur publikimin e këngës. Ajo në mbishkrim ka falenderuar ekipin, familjen e këngëtarit Smoke për pjesëmarrjen e saj në këtë këngë dhe miqtë e saj që kanë krijuar videon së bashku me të.

Po ashtu, ajo shpreson se kënga do të pëlqehet, ndërsa ka bërë të ditur se videoja është xhiruar nga Nabildo.

Lipa prej kohësh po shijon suksesin e pandalshëm të albumit të saj të fundit ”Future Nostalgia”. Pritet që kënga e titulluar “Demeanor” të shndërrohet në një hit tjetër të këngëtares.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.