Dua Lipa paralajmëron projektin më të ri në bashkëpunim me Pop Smoke

E premte, 17 Shtator, 2021
E premte, 17 Shtator, 2021

Dua Lipa paralajmëron projektin më të ri në bashkëpunim me Pop Smoke

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka paralajmëruar projektin e saj më të ri.

Lipa po shijon suksesin e pandalshëm të albumit të saj të fundit ”Future Nostalgia”, ndërsa ka paralajmëruar se së shpejti do të publikohet bashkëpunimi i saj me reperin e njohur amerikan Real Pop Smoke.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja shqiptare duke e publikuar në rrjete sociale, ndërkaq nuk ka treguar datën e saktë se kur do të publikohet.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. 

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka paralajmëruar projektin e saj më të ri.

Lipa po shijon suksesin e pandalshëm të albumit të saj të fundit ”Future Nostalgia”, ndërsa ka paralajmëruar se së shpejti do të publikohet bashkëpunimi i saj me reperin e njohur amerikan Real Pop Smoke.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja shqiptare duke e publikuar në rrjete sociale, ndërkaq nuk ka treguar datën e saktë se kur do të publikohet.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.