Bebe Rexha zbulon kur do të publikohet bashkëpunimi i radhës

E mërkurë, 12 Maj, 2021
E mërkurë, 12 Maj, 2021

Bebe Rexha zbulon kur do të publikohet bashkëpunimi i radhës

Bebe Rexha zbuloi këtë muaj një surprizë të madhe që e kishte paralajmëruar prej kohësh. Ajo tregoi se në datë 7 maj do të publikojë albumin e saj të ri me titull “Better Mistakes”. Këngëtarja publikoi një kopertinë të albumit, në të cilën ajo shihej e veshur me një trupore të plotë bardhë e zi. Këngëtarja kishte plot 3 vite që nuk kishte sjellë asnjë album dhe kishte kohë që po përgatitej për këtë moment.

Mes shumë projekteve të reja muzikore, këngëtarja shqiptare ka paralajmëruar së fundmi edhe një duet me artistin e njohur amerikan Ty Dolla Sign. Ajo e bëri të ditur këtë përmes një videoje të publikuar në Instagram teksa zbuloi një pjesë të videoklipit të këngës, ku Bebe shihet veshur me të kuqe.

Nëpërmjet këtij postimi, Bebe ka paralajmëruar se po sjell këngën e gjashtë të albumit “Better Mistakes”.

Ajo tha se kanë mbetur edhe 4 ditë deri në publikimin e këngës “My dear love”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

Kënga erdhi në formatin audio për momentin teksa ndjekësit presin me padurim për klipin muzikor të saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.  

Bebe Rexha zbuloi këtë muaj një surprizë të madhe që e kishte paralajmëruar prej kohësh. Ajo tregoi se në datë 7 maj do të publikojë albumin e saj të ri me titull “Better Mistakes”. Këngëtarja publikoi një kopertinë të albumit, në të cilën ajo shihej e veshur me një trupore të plotë bardhë e zi. Këngëtarja kishte plot 3 vite që nuk kishte sjellë asnjë album dhe kishte kohë që po përgatitej për këtë moment.

Mes shumë projekteve të reja muzikore, këngëtarja shqiptare ka paralajmëruar së fundmi edhe një duet me artistin e njohur amerikan Ty Dolla Sign. Ajo e bëri të ditur këtë përmes një videoje të publikuar në Instagram teksa zbuloi një pjesë të videoklipit të këngës, ku Bebe shihet veshur me të kuqe.

Nëpërmjet këtij postimi, Bebe ka paralajmëruar se po sjell këngën e gjashtë të albumit “Better Mistakes”.

Ajo tha se kanë mbetur edhe 4 ditë deri në publikimin e këngës “My dear love”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

Kënga erdhi në formatin audio për momentin teksa ndjekësit presin me padurim për klipin muzikor të saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Gazeta Diaspora Shqiptare” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.